Máte li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat: +420 733 664 667

Vaše koupelna Vaše osobní oáza

Vase koupelna s Alma K
 

Vaši koupelnu můžete úspěšně designovat s jednoduše a cenově dostupnými doplňky.

Jako pomocník jsou tady i produkty Alma K, které jsou vyráběny s láskou a tak, aby vám poskytly dokonalý zážitek a vytvořily atmosféru "domácích lázní".

S Alma K si užijete co nejvíce kouzelných momentů i tím, že osvěžíte design vašich koupelen jednoduchými, malými změnami, které vám dodají nadšení a radost. Dnes je snadné přeměnit svou koupelnu na luxusní domácí lázně, kam můžete uniknout, kdykoli budete chtít. Jen vy a relaxační harmonie s výrobky Alma K, péčí o obličej a tělo, které můžete mít ve vaší jedinečně designované koupelně.

Čtěte dál a objevte tipy a triky pro obnovu vaší koupelny, aniž by jste utratily mnoho prostředků.

 
 
Vase koupelna s Alma K_1
 
Umístění je zásadní

Je vaše koupelna pokryta tělovými mléky, krémy a nejrůznějšími lahvičkami? Máte všude rozházené ručníky a osušky? Nemůžete najít krém, který hledáte? Reorganizujte své koupelnové doplňky s organizačními kazetami, malými koši, dalšími háčky na ručníky a dalšími skladovacími pomůckami.
 
 
Obnovte vaši sprchové příslušenství

Existuje jedna věc, která je opravdu důležitá, když máte dokonalou relaxační sprchu. Je to sprchová hlavice, která se postupem času opotřebovává a ucpává,
což ovlivňuje tok vody a tlak. Vyměňte tedy standardní sprchovou hlavici za cenově dostupnou hlavici s dešťovým efektem. Právě tak vytvoříte luxusně úžasný tok vody, který oceníte.
.

Přineste přírodu dovnitř

Přírodní zeleň ovlivňuje váš pocit nálady a rovnováhy, zejména aromatické rostliny a barevné květy. Je to nakonec tak snadné, přenést do koupelny tu přirozenou krásu. Stačí, když zakoupíte několik čerstvých rostlin a umístíte je na strategická místa vaší koupelny.

Prožijte chvíli 

Osvětlení a zvuk mají velký vliv na vaše pocity při koupeli. Zmírněte osvětlení slabší žárovkou a místo toho přidejte svíčky. Zavěste záclonku na okno, abyste tlumili jasné světlo a hluk. Přineste si do koupelny malý hudební přehrávač a okouzlete se zvuky vašich oblíbených melodií.

 
Změňte své okolí

Koupelny často působí chladně a odměřeně. Zmírněte tento dojem nejrůznějšími textiliemi, které zútulní prostředí a zahřejí vaši duši a oázu klidu při koupeli. Kupte si extra nadýchané ručníky, investujte do měkkého županu a pantoflí, nebo si dokonce kupte tu úžasně huňatou, měkoučkou koupelovou rohož, do které zaboříte chodidla po koupeli jako do obláčku.
 
 


Alma K Koupelova sul_500g