Máte li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat: +420 733 664 667

Problém jménem Celulitida?

Chcete resit celulitidu_6


Dosáhli jsme výsledků!

7 kroků k úspěchu

1. Vytvořte si následující návyky, které budete každý den dodržovat. V pravidelnosti je síla, je to klíčové a bez dodržování pravidel se výsledek nedostaví v takovém rozsahu jak by jste potřebovali.

2. Dodržujte pitný režim. Málo vody je špatně, hodně vody taky není dobře. Denní dávku si určujte dle Vašich fyzických výkonů a v horkých letních dnech, bude spotřeba také vyšší.

3. Omezte smažená a tučná jídla. Nic si nezakazujte, jen je omezte na co nejmenší míru.

4. Sportujte. I rychlá chůze je dobrý sport, nepřetěžujte se, vyberte si to co zvládnete a bude vás dostatečně bavit, aby jste u toho vydrželi.

5. Přesně 2x týdně použijte při sprchování peeling proti celulitidě Alma K. Jedná se o mimořádně účinný peelingový gel, který kombinuje peeling, bahno z Mrtvého moře a obsahuje, a to je velmi důležité, látku zvanou Phytoless, která je navržena tak, aby pomohla v boji proti celulitidě.

U látky Phytoless byl klinicky prokázán účinný efekt v boji proti celulitidě.

b-06-77-033

6. Poctivě každý den, ráno a večer, aplikujte gel proti celulitidě od Alma K. Je to velice důležité, jestliže chcete, aby látky v něm obsažené byly naplno účinné. Gel rovněž obsahuje jedinečný přípravek Phytoless, navíc také kofein a další aktivní složky.

7. Pokud to zvládnete :), dávejte si také při každé sprše střídavé sprchování celých nohou teplou a studenou. Zrychlíte si tak cirkulaci krve, odlehčíte nohám v parných dnech a zároveň si pomůžete i v boji s křečovými žílami, které nemusíte mi třeba teď, ale rády se objevují v pozdějším věku.

b-06-77-032

Pokud dodržíte výše uvedená doporučení, dobrý výsledek je vysoce pravděpodobný. Sami jsme účinnost tohoto postupu vyzkoušeli a výsledek byl viditelný a hmatatelný. Celulitidy se nelze 100% zbavit, ale můžete ji výrazně zmírnit a v létě chodit v kraťasech beze strachu. Výsledek bude tak trvalý jak vy bude vytrvalí :).

Přejeme vám pevnou vůli a odhodlání, které je tím nejúčinnějším nástrojem k dosažení všeho co si budete přát.

Věřte si, nevzdávejte to a dokážete to.