Máte li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat: +420 733 664 667

Mysli dobře, ciť se dobře, žij dobře

Relax_a1

Jak si péče o pokožku a životní styl „Hygge“ vzájemně prospívají

Cítit se dobře není jednoduchý lineární koncept. Spíše je to složité sloučení všech aspektů lidské bytosti - fyzické, mentální, emocionální a duchovní. Dánové ovšem definovali složitost těchto aspektů do jednoho slova: Hygge. Co je to tedy to Hygge? Je to příjemný, uspokojující a s pocitem štěstí naplněný způsob bytí na tomto světě. Je to uklidňující pocit jako být ve vyhřáté posteli v pohodlných vlněných ponožkách a s velkou knihou. Nebo jako když si užíváte se svoji milovanou rodinou a přáteli dobré jídlo a pití. Může to vzít jen několik minut denně a můžete dopřát své pokožce i duši nádhernou pěstící péči, aby jste tak mohli pocítit Hygge.  

Spojení těla a mysli

Dnes, více než kdy jindy, lékařská a psychologická věda podporuje tvrzení, že mysl a tělo jsou úzce propojené. Naše myšlenky a pocity mají přímý dopad na naše tělo. Je dobře známo, že emoční stres může vyvolat širokou škálu fyziologických reakcí. Dokonce i naše kůže, náš největší orgán, je ovlivňován našim způsobem pěstění. Proto věnování času na péči o naše zdraví a kontrolu stresu, tak důležité pro všechny prvky našeho života.
 

Snižujte stres a vytvářejte ve vašem životě Hygge

Osvědčené spojení mezi tělem a myslí, nám pomáhá v mnoha příležitostech vzít věci do vlastních rukou. Hygge je pro nás všechny dostupné. Navzdory každodenním výzvám a bojům, které vznikají v práci, v našich vztazích nebo v nás samých, existuje mnoho způsobů, jak si sami sobě pomoct, aniž bychom utráceli jmění, nebo trávili spoustu času na tvoření dokonalých plánů.

Relax2_a1

Alma K: Síla relaxace zvenčí

Existují moment, kdy vzít věc do svých rukou, může vést k zásadnímu posunu na úrovni duše. Například najít si několik minut denně pro relaxaci, omlazující a zkrášlující rutinní péči o náš vzhled, může mít blahodárný účinek pro náš pocit příjemného bytí. Toto je filozofie, která stojí za Alma K, pěstící a pečující kosmetikou s minerály z Mrtvého moře: Pokožku vyživujte a duši rozmazlujte.
 
Alka K je mnohem více než jen péče o pleť jemnými vůněmi a hebkými krémy - produkty Alma K jsou navrženy tak, aby nabízely zážitky. Pro vaši pokožku výživu a pro vaši duši radost. Očista a zjemnění, hydratace nebo výživa, zklidnění nebo ošetření, to všechno jsou produkty  Alma K. Jsou tím nejlepším způsobem, jak vytvořit Hygge ve vašem každodenním životě.
  
Učiňte z Hygge váš každodenní rituál
Nejúčinnějším způsobem, jak přinést wellness a pocit spokojenosti do našich životů, je vybudovat si rutinu příležitostí, které nám přinášejí vnitřní klid, uspokojení a pocit Hygge. Ať už jste s dobrými přáteli, jíte dobré jídlo nebo se rozmazlujete zkrášlujícími procedůrami - vytvářejte je neustále a ceňte si těchto Hygge momentů, protože to změní ve vašem životě víc než očekáváte.